Devlet

Ceza İnfaz Hesaplama | Yatar Hesaplama

    Cezanın indirimlerinin belirli koşullar altında ve yeni çıkan yasa indirimleri kullanarak hesaplayıp net yatarı bulan programı aşağıda bulabilirsiniz. Programda kullanıcının zorunlu girmesi gereken Yargıtay onaylı toplam cezanın süresi ve daha önce aynı cezanın tekrarının gerçekleşip gerçekleşmediği belirtilmelidir. Açık, Kapalı  Ceza Evinde alacağınız ceza süresi  ve denetimli serbestlik süreniz programın çıktısı olarak size aktarılacaktır.

   Cezalar Yargıtay da onandıktan sonra ceza evlerinde bulunan infaz memurlarınca hesaplanmaktadır. Aşağıda kullanacağınız program normal koşullar altında hesaplanan cezanın süresini hesaplar. Duruma göre değişecek olan cezanın hesaplanması için ceza evlerindeki ceza infaz memurlarında yardım alınız.                 

 

   Uzun zamandır infaz ve denetimli serbestlik sürelerini hesaplayan bir program yapmamız konusunda sizlerden yoğun talep alıyorduk. Son çıkan yasalarla tam bir karmaşaya dönen infaz ve denetimli serbestlik sürelerinin hesabını bir kaç tıklamayla kolayca yapan bir program bizce de ihtiyaç oldu. Bu nedenle aşağıda link adresini paylaştığımız programı tasarladık ve beğenilerinize sunduk.

     Programda tespit ettiğiniz eksiklik ve hataları bildirmeniz gelişim açısından önemlidir.

     Faydalı olması dileğiyle...

Uyarı : Sürekli değişen yasalar yüzünden programımız sadece bilgi verme amaçlıdır kesin net veriler içermez.

Ceza süresini yıl ay gün olarak ayrı ayrı giriniz.

Ceza İnfaz Hesaplama || Yatar Hesaplama Aracı

Reklam

Yorumlar

Bu içerik için henüz yorum yapılmamış. Sorularınızı ve bilgi eklemelerinizi yorumda bulunarak sayfada yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Yorum Yazın